Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează un Ajutor mașinist offset pentru o importantă tipografie din București. Responsabilități: - Alimentează cu cerneală și hârtie mașina; - Perforează și introduce plăcile în mașină; - Intercalează colile de potrivit; - Spală cauciucul când este cazul; - Urmărește împreună cu mașinistul tiparul; - Să facă aprovizionarea la mașina cu cerneală și materiale; - Să introducă informațiile corecte în timp real în sistemul informatic via-touchscreen.

Cerinte

- Disponibilitate și flexibilitate în ceea ce privește sarcinile de serviciu transmise de șeful de atelier sau șeful de schimb pentru orice punct de lucru din spațiul de producție; - Studii medii; - Experiență de minim 1 an în domeniu. Oferte (bonusuri): - Salariu fix; - Tichete de masă; - Primă de producție; - Decontare abonament transport; - Primă de Crăciun/Paște; - Primă de vacanță anuală.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja