Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospatarite si ajutor ospatarite pentru Grecia si Italia cu si fara experienta Femei cu varste cuprinse intre 18 si 45 ani calificate si necalificate pentru restaurante, ca ospatarite ajutor ospatarite, picolite Salariu pleaca de la 650 euro net pentru +tips iar pentru cele cu experienta poate ajunge si la 900 euro net +tips Program 10 ore /zi Limba italiana mediu / pentru ospatarite/ si minim vorbit pentru ajutor ospatarite Cazarea si masa sunt asigurate de angajator Contract sezonier de 3 luni respectiv 6 luni cu posibilitate de prelungire Plecari saptamanale

Cerinte

Ospatarite si ajutor ospatarite pentru Grecia si Italia cu si fara experientaapte de munca ,clinic sanatoase fara antecedente penale Femei cu varste cuprinse intre 18 si 45 ani calificate si necalificate pentru restaurante, ca ospatarite ajutor ospatarite, picolite Limba italiana mediu / pentru ospatarite/ si minim vorbit pentru ajutor ospatarite

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja