Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de la cele mai reprezentative branduri internationale de profil, cu o gama diversa de echipamente premium si solutii complete pentru sali de fitness si culturism. Responsabilitatile postului: - Curatirea cadrelor metalice prin slefuire, degresare; - Indepartarea reclamelor si a altor materiale (uneori posibil sablare); - Vopsirea componentelor curatate cu pulbere in camp electrostatic; - Respectarea termenelor de executie si a calitatii lucrarilor efectuate. Se ofera: - Salariu de inceput: 1.500 Ron/Net, cu crestere ulterioara; - Program de lucru: Luni-Joi: 08:00-18:00; Vineri: 08:00-14:45; - Transport asigurat.

Cerinte

- Studii medii; - Cunostinte de utilizare a PC-ului si a altor programele uzuale; - Cunostinte la nivel conversational a Limbii Maghiare - obligatoriu. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Persoana harnica si constiincioasa; - Seriozitate; - Organizare.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai