Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 3 alpinisti utilitari pentru o companie din Belgia care furnizeaza solutii in domeniul turnurilor de radiodifuziune si a stalpilor de transmisie. Conditii salariale: minim 1400 euro/luna Net Numarul de ore lucratoare/saptamana: 38 (5 zile/saptamana) Responsabilitati: - intretinerea instalatiilor pe stalpi de transmisie, turnurilor de radiodifuziune - efectuarea inspecțiilor și testelor - efectuarea reparatiilor, înlocuirea pieselor defecte - citirea si interpretarea planului tehnic Alte informatii - Se pot face ore suplimentare - Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana. - Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro

Cerinte

- cel putin 3 ani experienta pe o pozitie similara - abilitatea de a citi si a interpreta planul tehnic - cunostinte in noduri (bucle) standard - detinerea unei certificari I.R.A.T.A - cunoasterea unei limbi straine: engleza, germana sau franceza la nivel conversational spre avansat - educatie: scoala profesionala – profil tehnic Competente specifice: - abilitatea de a asculta, intelege si raspunde corespunzator solicitarilor verbale facute personal și prin telefon - motivatie - bune abilitati de comunicare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja