Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Altenpflegerhelfer/in – Idősgondozó segéd Idősgondozókat/ápolókat keresünk Németországi munkavégzésre. Feladatok: - Idős emberek gondozása/ápolása - A napi rutinban, fizikai és egészségügyi ellátásban való segítségnyújtás - Animációs programok (szabadidős programok, játékdélutánok, sportnapok) szervezésébenés lebonyolításában való segítségnyújtás Foglalkoztatás lehetséges helyszinei: - Idősotthonokban - Kórházakban - Kórházak reumatológiai és fizioterápiás osztályain - Rehabilitációs osztályokon és klinikákon - Mozgó betegápoló szolgáltatásban - Privát háztartásokban Amit kínálunk: - 1300 Euró nettó fizetés / 160 munkaóra - A szállást mi kererssük és fizetjük Önnek - Német szerződés, hivatalos bejelentéssel - Német betegbiztosítás az AOK-Baden Württembergnél - Teljeskörű magyar nyelven történő ügyintézés - Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér A kiutazás minden esetben önköltséges, a megszervezésében tudunk segítséget nyújtani.

Cerinte

Elvárások: - Középfokú iskolai végzetség - Minimum B1-es szintű német nyelvtudás - Jó stressztűrő képesség - Fizikai teherbírás - Gondozói/egészsegügyi tapasztalat előny, de nem feltétel - Jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezők előnyben részesülnek

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja