Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recrutează 1 Ambalator Manual pentru unul din clienții săi, o companie multinațională care activează în domeniul prelucrării cafelei verzi. Responsabilități: • Alimentează buncărul cu materia prima pe care o așează pe platformă; • Verifica data de expirare inscripționată pe pachet si calitatea termosudurii pachetelelor; • Verifica fiecare cutie si le elimina pe cele defecte; • Introduce numărul agreat de pachete în cutie, apoi inchide cutiile și lipește capacul superior cu bandă adezivă; • Așează cutiile pe palet și ajută la înfolierea acestuia.

Cerinte

Cerințe: • Studii – minimum 8 clase; • Experiență pe o poziție similară – minium 3 luni; • Rapiditate în mișcări; • Atenție distributivă; • Abilități de comunicare și colaborare; • Adaptare la schimbare. Beneficii: • Salariu fix; • Masa asigurată în cadrul cantinei companiei; • Transportul este asigurat din locații stabilite; • 1 kg cafea pe lună.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja