Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE SI BENEFICII: • loc de munca in agentii moderne,majoritatea fiind situate in centre comerciale sau zone importante din oras; • pregatire si formare pentru postul de amanetar si agent schimb valutar; • salariu de baza(integral pe contract/carte de munca) + comision(fara target) + bonuri de masa; • loc de muncă în cadrul unei companii de renume din topul celor cu acest profil; SARCINI SI ATRIBUTII: • comunicarea cu clientii si identificarea serviciilor solicitate de acestia; • verificarea și evaluarea bunurilor depuse ; • verificarea si numararea banilor (lei si valute); • întocmirea documentelor pentru acordarea împrumuturilor; • consilierea clientiilor pe partea de vânzari ; • efectuarea operatiunilor specifice platilor cu ajutorul programelor de gestiune-dispozitii plata/incasare,facturi,bonuri fiscale ; • realizarea si evidenta documentelor zilnice din agentia de lucru.

Cerinte

CERINȚE: • studii medii sau superioare; • cunostiinte medii de operare PC și utilizare a internetului; • disponibilitate de a participa la cursul inițial de formare.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja