Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului • evalueaza validitatea monedei prezentate de client cu instrumentarul oferit de catre companie; • intocmeste documentele specifice schimbului valutar si efectueaza schimbul propriu zis; • efectueaza toate operatiunile cu numerar, incasari/plati, conform procedurilor de lucru; • intocmeste documentele contabile corespunzatoare operatiunilor cu numerar si se asigura de conformitatea lor; • la cererea clientilor prezinta oferta de schimb catre client, ofera informatii si suport. • evalueaza bunurile prezentate pentru amanet conform procedurilor si a instruirii efectuate de catre companie; • respecta cotatiile de evaluare stabilite de companie si comunica oferta clientilor in conformitate cu aceasta; • intocmeste contractele pentru acordarea imprumuturilor si urmareste desfasurarea lor; • realizarea si evidenta documentelor zilnice din agentia de lucru. Oferta si beneficii: • pachet salarial atractiv: salariu fix motivant, tichete de masa, decontarea transportului, al 13-lea salariu, comision (fara target); • loc de munca in agentii moderne situate in centre comerciale sau zone importante din oras • pregatire si formare asigurata gratuit pentru postul de operator amanet si agent schimb valutar • mediu de lucru profesionist. • loc de munca intr-o companie de succes, stabila pe piata muncii.

Cerinte

Pentru a te alatura echipei CreditAmanet ai nevoie doar de: • studii medii sau superioare • cunostiinte medii de operare PC și utilizare a internetului • seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare​ • persoana organizata si proactiva • disponibilitate de a participa la cursul inițial de formare.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai