Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Candidatul ideal Pentru clientul nostru Amazon, lider de piata in domeniul e-Commerce, deschidem noi oportunitati pentru vorbitorii de limba spaniola sau italiana! Candidatul ideal: Cunosti limba spaniola sau italiana la nivel avansat? Iti doresti un job care iti da posibilitatea sa lucrezi de acasa? Iti place sa navighezi pe Internet? Esti pasionat/pasionata de cumparaturi on-line? Daca raspunsul este “Da”, atunci avem job-ul ideal pentru tine!

Cerinte

- Bune cunostinte de limba spaniola sau italiana (scris, citit si vorbit); - Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa; - Orientat spre client si spre rezolvarea solicitarilor acestuia; - Dorinta de a invata utilizand platforme online; - Capacitate foarte buna de organizare si de a lucra autonom/independent; - Conexiune la Internet, telefon fix si casti cu microfon; - Cunostinte de utilizare Windows 8.1 - 10, Microsoft Office, Internet, E-mail, Chat / aplicatii Instant Messenger; - Disponibilitate de lucru in intervalul 07:00 - 24.00. - Oferirea de asistenta clientilor prin telefon, e-mail sau chat; - Gestionarea si solutionarea solicitarilor si reclamatiilor primite din partea clientilor in conformitate cu politicile companiei; - Inregistrarea activitatilor realizate conform politicilor si procedurilor aplicabile. Participarea la programe de formare Customer Support online, personalizate nevoilor tale de dezvoltare; Asigurarea resurselor necesare pentru a invata si a te dezvolta; Garantia unui bonus pentru finalizarea cu succes a perioadei de training; Oportunitatea de a te dezvolta impreuna cu echipa numarul 1 in lume in Customer Services Support; Prezenta intr-un mediu dinamic, distractiv, provocator si creativ; Venituri lunare consistente ce includ parte fixa si variabila, in functie de performanta.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane