Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei un loc de munca stabil intr-un mediu in care se pune accentul pe munca in echipa? Pentru unul dintre clientii nostri, unul din cei mai importanti producatori romani de plicuri si ambalaje postale, suntem in cautarea unui ambalator manual pentru linia de productie. Responsabilitatile postului: 1. Respectarea planificarii pentru activitatile de productie desfasurata, colaborand in acest sens cu reglorul; 2. Verificarea produselor finite in functie de procedurile interne pentru respectarea standardelor de calitate impuse; 3. Utilizarea optima a utilajelor din dotare; 4. Folosirea eficienta a timpului de lucru prin evitarea stagnarilor nejustificate si cresterea vitezei de fabricare; 5. Urmarirea cu atentie a procesului de productie, in perfecta concordanta cu specificul comenzii lansate; Beneficii: - Salar fix; - Tichete de masa; - Decontarea transportului; - Sistem privat de sanatate.

Cerinte

- Studii medii; - Disponibilitate pentru munca in doua schimburi; - Dexteritate manuala bine dezvoltata; - Buna acuitate vizuala; - Atentie la detalii; - Abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa; - Implicare in munca; - Organizare si promtitudine.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja