Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori pentru lucru in fabrici la ambalat produse din carne si branzeturi. Se ofera contract pentru o perioada de minim 6 luni cu posibilitate de prelungire. Angajatorul asigura cazarea. Salariul va fi cuprins intre 5-6,98 euro/ora, in functie de varsta angajatului. Sunt acceptati lucratori cu varsta cuprinsa intre 18 si 20 ani care vorbesc limba engleza la nivel conversational.Se vor lucra 6 zile saptamanal, cu program normal de 8 ore/zi, insa exista poibilitatea de munca peste program venitul crescand corespunzator. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza si fotografie corp intreg tinuta decenta. Plecarile sunt sigure si garantate.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - varsta cuprinsa intre 18-20 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational - eficienta si rapiditate - disponibilitate de munca peste programul normal - seriozitate si lipsa antecedentelor penale - disponibilitate pentru prezentarea la post pe data indicata de angajator - acceptarea conditiilor ofertei primita de la recrutor

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja