Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Sc Infomunca Recruitment Srl recruteaza personal pentru o fabrica de sucuri in Anglia. Se lucreaza la ambalat in schimburi de 12 ore(6 am-6pm si 6pm-6am). Salariul este de 6.7 lire/ora. Responsabilitati: • Ambalare de băuturi răcoritoare pe o linie de producție cu ritm rapid. • Paletizare de produse de la capătul liniei. • Ambalare de paie în cutii. • Încărcarea mașiniilor cu materii prime.

Cerinte

Candidații de succes vor fi: • harnici și de încredere • dispusi să lucreze la sfârșit de săptămână • dispuși să lucreze in ambele schimburi Se cere limba engleza la nivel de incepator spre conversational Cazarea este de 65 lire/saptamana incluzand utilitatile. La sosire trebuie sa aveti aprox. 300 lire pentru cazare: 130 lire avans pe 2 saptamani,70 lire garantia,100 lire taxa admin SE PERCEPE COMISION DUPA ACCEPTARE SI SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA CU ANGAJATORUL!

20 pozitii disponibile 51 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai