Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam amabalatori ingrediente pentru cofetarie care vor desfasura urmatoarele activitati:sortare, impachetare etichetare. Conditiile ofertei: durata contractului minim 6 luni, salariu lunar 1100-1200 euro lunar, cazare asigurata contra cost. Program de lucru: 40 ore saptamanal. Posturile vacante sunt asigurate in urmatoarele localitati din Germania: Berlin, Halle, Dissen(Germania). Ocuparea posturilor nu este conditionata de cunoasterea limbii germane. Asteptam aplicatiile dvs.(CV detaliat insotit de fotografie) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale: - persoane cu varsta intre 18-45 ani; - capacitate de adaptare la cerintele locului de munca; - respectarea conditiilor de calitate impuse - disponibilitate de prezentare la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor ofertei

10 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja