Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chaplin Solutions S.R.L angajeaza ambalatori produse panificatie (congelate), femei sau barbati, doar persoane serioase si dornice de munca, fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, 39h/saptamana, salariu atractiv; Responsabilitati: - Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti - Respectarea regulilor de igiena Cerinte: - Experienta in domeniu nu este obligatorie; - Igiena corporala ireprosabila; - Avantaj limba franceza nivel conversational; - Persoane serioase si dornice de munca

Cerinte

Responsabilitati: - Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti - Respectarea regulilor de igiena Cerinte: - Experienta in domeniu nu este obligatorie; - Igiena corporala ireprosabila; - Avantaj limba franceza nivel conversational; - Persoane serioase si dornice de munca

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja