Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Chaplin Solutions S.R.L angajeaza ambalatori produse panificatie (congelate), femei sau barbati, doar persoane serioase si dornice de munca, fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, 39h/saptamana, salariu atractiv; Responsabilitati: - Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti - Respectarea regulilor de igiena Cerinte: - Experienta in domeniu nu este obligatorie; - Igiena corporala ireprosabila; - Avantaj limba franceza nivel conversational; - Persoane serioase si dornice de munca

Cerinte

Responsabilitati: - Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti - Respectarea regulilor de igiena Cerinte: - Experienta in domeniu nu este obligatorie; - Igiena corporala ireprosabila; - Avantaj limba franceza nivel conversational; - Persoane serioase si dornice de munca

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai