Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Angajam ambalatori produse panificatie (congelate) , pentru unul dintre clientii nostri din Franta , cu detasare 6 luni cu posibilitate de prelungire . - Experienta in domeniu nu este necesara; - Igiena corporala ireprosabila; - Apt din punct de vedere medical pentru lucrul in sectorul alimentar; - Cunostinte de limba franceza la un nivel conversational reprezinta un avantaj; - Persoane serioase, dornice de munca; - Plecari incepand cu 1 noiembrie 2017

Cerinte

- Experienta in domeniu nu este necesara; - Igiena corporala ireprosabila; - Apt din punct de vedere medical pentru lucrul in sectorul alimentar; - Cunostinte de limba franceza la un nivel conversational reprezinta un avantaj; - Persoane serioase, dornice de munca; - Plecari incepand cu 1 noiembrie 2017 Beneficii: - Nu percepem comision; - Contract individual de munca cu detasare la clientul francez pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire; - Salariu atractiv; - Cazarea ( inclusiv plata utilitatilor )si transportul sunt asigurate de catre angajator; Responsabilitati: - Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti - Respectarea regulilor de igiena

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja