Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Executa pavaje, borduri si pavele; Paveaza curti interioare si exterioare , garaje, alei de acces in gradina, casa; Executa pavaj din piatra, , pavele din diferite compozitii si caramida; Realizeaza pavaje din dale, pavele si piatra, face sapaturi, compacteaza fundatia si pavajul, monteaza accesoriile, prepara betoane si mortare pentru fixarea pavajului; Foloseste echipamente termice de compactat si electrice de gaurit , taiat si cioplit; Reabiliteaza pavajele deteriorate . Beneficii Se ofera cazare si transport asigurat Salariul: 1200 euro/luna –Net Cazare gratuita - asigurata de catre angajator Bilet de avion dus – intors – gratuit Masina de serviciu ptr deplasare de la locul de cazare la santier

Cerinte

Cerinte Minim 3 ani experienta in tara si strainatate; Calificare in domeniu; Permis de conducere categoria B; Sa vorbeasca limba franceza la nivel mediu-avansat.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja