Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce iti oferim? · Oportunitatea de a lucra intr-o retea de retail modern cu capital strain; · Training profesional - vei beneficia de training de specialitate intern si extern pentru a te dezvolta continuu, dar vei beneficia si de suport in perioada de proba; · Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar, dinamic, modern, cu echipamente adecvate (laptop, telefon mobil); · Program flexibil; · Oportunitatea de a lucra cu manageri de top si de a vorbi engleza zilnic; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonus anual); · Posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? - Vei intocmi rapoarte zilnice, saptamanale si lunare - Vei fi implicat in procesul de inchidere lunara; - Vei participa la elaborarea si la previzionarea bugetului; - Vei participa la intalnirile cu actorii implicati in desfasurarea activitatilor; - Vei pregati rapoarte si analize ad-hoc;

Cerinte

Dacă ai: • Studii superioare; • Intre 2 si 5 ani experienta in controlling (sau contabilitate, dar cu experienta in analiza financiara) • Foarte bune abilitati de lucru in Excel: (vlookup, tabele pivot); • Cunostinte practice de sisteme financiare (Oracle - avantaj) • Foarte bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit) • Capacitate de concentrare pe detalii, analiza si corelare de date, decizie • Foarte bune abilitati de organizare, comunicare si relationare • Perseverenta, orientare catre atingerea obiectivelor • Adaptabilitate, capacitate de munca in echipa • Iniţiativă, integritate, implicare, punctualitate.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai