Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoana pe care o cautam coordoneaza activitatea de culegere si prelucrare date privind indeplinirea KPI individuali si de echipa stabiliti in cadrul mecanismului de bonus la nivelul companiei/ Creeaza si intretine bazele de date referitoare la activitatea personalului din logistica in scopul eficientizarii resursei si determinarii unui cost optim corelat cu oferta de piata si asigura activitatea de raportare la nivelul departamentului logistica. Analizeaza si prelucreaza datele furnizate in sistemele informatice ERP si WMS Furnizeaza rapoarte periodice privind statusul de indeplinire KPI actual versus target pentru personalul din logistica; Creeaza si intretine bazele de date referitoare la activitatea personalului din logistica Verifica acuratetea si consitenta datelor referitoare la monitorizarea KPI; Parametrizeaza KPI in sistemele informatice Organizeaza instruiri periodice privind mecanismul de aplicare a sistemului de bonus;

Cerinte

Profilul candidatului Capacitate de organizare si planificare a activitati Abilitati foarte bune de comunicare si relationare Orientare catre obtinerea de rezultate si eficienta Studii superioare, de preferinta economice Bune cunostinte operare MS Office (Excel nivel mediu – avansat) Permis de conducere - Categoria B

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja