Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In ziua de azi vanzarile au jucat si joaca in continuare un rol important in societate. A fi agent de vanzari nu este un lucru tocmai simplu, insa satisfacția pe care o simte orice profesionist dupa inchierea unei vanzari este greu de egalat. De aceea, Smart HR asista clientul sau – o companie nationala, mare producator de placi ceramice si decoruri, in gasirea candidatului potrivit pentru postul de analist vanzari! Responsabilitati: - Elaborarea raportului zilnic de vanzari; - Gestionarea administrative a echipei de vanzari (ASM); - Mentinerea contactului de vanzari, furnizand informatii necesare (targete, liste de preturi, fise de post); - Mentinerea relatiei cu clientii companiei (persoane fizice / juridice); - Propune oferte de pret; - Analizarea rapoartelor cu disi situatiilor cu directorul de vanzari.

Cerinte

Cerinte: - Studii superior absolvite: profil economic; - Experienta vanzari / customer care: minim 2 ani; - Cunostinte avansat Power Point si Excel; - Cunostinte SAP – avantaj. Oferta: - Program de lucru stabil; - Salariu avantajos + bonuri de masa; - Alte beneficii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja