Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană dinamică, motivată şi organizarea este atu-ul tău, iţi oferim oportunitatea de a te forma şi dezvolta într-un mediu internaţional şi te invităm să te alături echipei Transport la sediul nostru din București. În calitate de Analist Logistică în Veo, principalele tale misiuni vor fi: Relaţionarea cu departamentul de contabilitate şi cu transportatorii Verificarea şi validarea la plată a facturilor de transport Monitorizarea indicatorilor logistici specifici (recepţia mărfii, loturi voluminoase, produse cu termen de valabilitate scurt etc.) Realizarea şi actualizarea rapoartelor logistice.

Cerinte

Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Cunoaşterea limbii franceze la nivel conversaţional (B2/C1) - Cunoştinţe de utilizare pachet Microsoft Office (îndeosebi Excel) - Experienţa profesională de minim 6 luni într-unul din domeniile următoare: customer service, order management, achiziţii, vânzări, transport, logistică constituie un avantaj - Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în Franţa şi România - Cunoştinte SAP ( reprezintă un avantaj) - Gândire analitică - Atenţie la detalii. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja