Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Re collection, parte a unei multinationale, lider in sectorul recuperarilor de creante in Italia, cu activitate si in Romania - cauta 4 persoane interesate sa lucreze pe un proiect nou, in cadrul structurii de coordonare și control, ce vor avea responsabilitatea de a elabora fise de evaluare si rapoarte de sinteza in functie de cerintele societatii. - asculta inregistrarile conversatiilor cu debitorii si completeaza fise de evaluare - supravegheaza elaborarea si completarea fiselor de evaluare - verifica acuratetea si calitatea informatiilor cuprinse in fisele de evaluare - verifica autenticitatea si corectitudinea datelor introduse in sistem - culege datele necesare si intocmeste rapoarte de sinteză - aplica și garanteaza standardele de calitate stabilite de societate

Cerinte

- cunoasterea limbii italiene la nivel avansat - studii superioare finalizate, preferabil mediul economic sau juridic - rapiditate si bune cunostinte de utilizare a calculatorului (Excel) - capacitate de analiza si sintenza a informatiei - atentie distributiva - atu - cunostinte de raportare si analiza Oferim: - training - salariu fix + tichete de masa (pe viitor posibilitatea unor bonusuri in functie de rezultate si de volumul de activitate) - posibilitate de crestere profesionala - contract pe perioada nedeterminata

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Italiana

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja