Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Partenerul nostru olandez s-a specializat pe prelevarea si analizarea a diverselor combustibili si uleiuri. Atributii: -Analizarea generalã a produselor petroliere -examinarea proprietatiilor chimice si fizice a probelor de lichid(punct de solidificare, punct de aprindere, viscozitate etc.) aplicarea studiilor instrumentale(GC, HPLC, AAS, XRF), mãsurarea cifrelor octanice, încãrcarea rezervoarelor si a cisternelor depinde de rezultatul acestori mãsurãri - Control de calitate singur si în echipã a diverselor materii prime, produse semi-finite si finite -muncã în 5 schimburi

Cerinte

Cereri: -învãtãmant secundar sau superior de chemist -Limba englezã în scris si oral -Carnet de conducere categoria B -Experienta in industria petroliera este avantajos Oferim: -Oportunitate de a lucra pe termen lung -Munca full-time, cu contract legal in Olanda -Asigurare colectivã -In timpul sederii in Olanda va tine legãtura cu dumneavoastrã cordinatorul nostru in limba romanã Înregistrarea este posibilã cu CV-ul profesional detaliat.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja