Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam tinere prezentabile, cu sau fara experienta pentru sala de jocuri si pentru bar. Supraveghetoare Jocuri Candidata ideala: - Studii medii absolvite; - Cunoștințe de operare PC – nivel mediu; - Atitudine orientată către client și bune capacități de comunicare; - Persoană echilibrată, responsabilă, conștiincioasă; - Loialitate, corectitudine și seriozitate. -Bune abilitati de calcul matematic.

Cerinte

Responsabilități: - Informarea clienților în legătură cu produsele, promoțiile și regulile jocurilor aflate în derulare; - Încasarea banilor pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice;; - Întocmirea zilnică a documentelor contabile primare; - Crearea unui mediu ambiental plăcut pentru clientii nostri. Beneficii: - Salariul Atractiv -Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca - Oportunitatea unui loc de muncă stabil; - Instruire de specialitate și dezvoltare profesională; - Noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientate spre atingerea obiectivelor - Program de lucru flexibil; - Oportunităţi de promovare.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja