Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bulgaria

Descrierea jobului - Bulgaria

PIPE FITTER SHIPYARD (Bulgaria) ____________________________________ Responsabilitati: Experienta necesara: Obligatoriu: Experienta reparatii navale, SANTIER NAVAL, RAFINARII CV-urile in limba engleza se primesc pe adresa de email cu Subiectul "TUBULATOR". Emailurile fara subiect nu vor fi considerate. Pentru o mai buna gestionare a candidatilor va rugam aplicati direct pe adresa de email a agentiei nu pe site. - Posesori Autorizatie/ Diploma/ Certificat - Calificare in mecanica industriala si/sau navala - Cunostinte si experienta maritima/santier naval de minim 2 ani in reparatii si intretinere - Engleza la nivel mediu conversational si tehnic - Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute - Bune cunostinte de isometrie Conditii salariale: ​6​ Euro/ora, salariu in tara, asigurari, taxe sociale. Exista si posibilitatea unei plati in avans (30% din salariul pe o saptamana), iar la finalul lunii se face regularizarea. CAZARE+TRANSPORT- asigurate de angajator MASA - nu este asigurata de catre angajator. Data de start: 16.01.2017 Cerințe job: -fara antecedente penale -experienta pe o pozitie similara (constituie avantaj) -educatie: liceu/scoala profesionala - Studii: Liceu - Limbă străină: Engleză: Mediu - NU PERCEPEM COMISIOANE!! CV-urile in limba engleza se primesc pe adresa de email cu Subiectul “TUBULATOR“. Email-urile fara subiect nu vor fi considerate. Pentru o mai buna gestionare a candidatilor va rugam aplicati direct pe adresa de email a agentiei nu pe site. Data limita de depunere aplicatii este 15.0​1​.201​7​.

Cerinte

- Posesori Autorizatie/ Diploma/ Certificat - Calificare in mecanica industriala si/sau navala - Cunostinte si experienta maritima/santier naval de minim 2 ani in reparatii si intretinere - Engleza la nivel mediu conversational si tehnic - Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute - Bune cunostinte de isometrie -fara antecedente penale -experienta pe o pozitie similara (constituie avantaj) -educatie: liceu/scoala profesionala

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai