Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru a dezvolta protofoliul de clienti, se cauta colegi responsabili de efectuarea apelurilor telefonice cu scopul construirii si mentinerii unor parteneriate de succes cu clientii nostri Principalele responsabilitati: o vanzarea produselor prin telefon o efectuarea apelurilor telefonice, gestionarea lor conform planificarilor o documentarea temeinica a interactiunilor telefonice, cunoasterea produselor o promovarea companiei, a produselor si a serviciilor acesteia o indeplinirea obiectivelor specifice Beneficii: o pachet salarial atractiv corelat cu performanta o oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti pe piata o sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr- un mediu tanar si dinamic o oportunitati de promovare

Cerinte

o excelente abilitati de comunicare o persoana tanara, dinamica o studii superioare o experienta in vanzari constituie un avantaj o spirit de echipa o spontaneitate o cunostinte profunde de operare PC (Windows, MS Office)

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja