Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CALITATE ♦ PROMPTITUDINE ♦ RESPECT ATT INTERIM: suntem o companie tânără și dinamică, oferind servicii atât angajatorilor, cât și persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România și UE, și soluții adaptate de recrutare și plasare forță de muncă, selecție și leasing de personal. Cei care și-au găsit un loc de muncă prin intermediul echipei noastre apreciază în mod deosebit promptitudinea și deschiderea noastră, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caută din nou. Dorim să fim agenția preferată de recrutare pentru companii și pentru cei care-și caută un loc de muncă, oferind calitate, promptitudine și respect. Suntem creativi, ambițioși, deschiși, consecvenți în munca noastră pentru găsirea celor mai bune soluții, interesați de dezvoltare continuă și motivați de succesul celor pe care îi asistăm.

Cerinte

Căutăm pentru companie internaţională care dezvoltă, produce şi promovează produse şi soluţii moderne pentru construcţii civile şi industriale şi sisteme de ventilaţii pentru un climat interior imbunătăţit: AGENT VÂNZĂRI Zona: Zalău, Bistriţa, Miercurea Ciuc şi Piatra Neamţ Reponsabilități: Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite pentru zona de responsabilităţi Identificarea clienţilor potenţiali Promovarea şi vânzarea sistemelor de materiale de construcţii Întocmirea ofertelor tehnice şi de pret Prezentarea ofertelor elaborate într-un mod profesionist Negocierea şi semnarea contractelor de vânzare Cerințe: Studii medii Experienţă într-un post similiar minim 2 ani reprezintă avantaj Permis de conducere categoria B Cunoştinţe operare PC şi pachet Office Cunoştinţe topografice ale zonei Atitudine proactivă, personalitate energică, gândire pozitivă , amabilitate şi eficienţă Abilităţi bune de comunicare, relaţionare şi negociere Beneficii: Pachet salarial constituit din parte fixă şi comision din vânzări Bonuri de masă Maşină de serviciu Oportunităţi de dezvoltare în carieră Mediu de lucru activ

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja