Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam AGENT DE VANZARI in domeniul productiei de gratare si scari metalice. Suntem o companie de renume, atat pe piata din Romania, cat si pe cea nemteasca, care cautam sa ne dezvoltam echipa. RESPONSABILITATI: - Consilierea clientilor in alegerea produselor noastre - Dezvoltarea portofoliului de clienti - Invatarea produselor pentru a oferi cel mai bun suport clientilor nostri in alegerea facuta - Sustinem initiativa si creativitatea in prezentarea produselor noastre BENEFICII - Salar 2000 Brut - Posibilitate de avansare; - Sansa de a lucra intr-o echipa tanara si motivata; - Loc de munca stabil

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL - Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj; - Studii superioare in domeniul tehnic (Constructii, Arhitectura, PNC, Prelucrari Mecanice) - Ne dorim o persoana sociabila, ordonata, persuasiva, si creativa; - Permis de conducere categoria B; - Sa fie vorbitor de limba magiara.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Engleza, Maghiara

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja