Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie lider pe piata din Romania angajeaza AMBALATORI. Responsabilitati: - setarea robotului de paletizare conform produselor care urmeaza sa fie ambalate; - etichetarea fiecarui palet inainte de infoliere; - participa impreuna cu mecanicii la repararea masinilor de sortare si a robotilor de paletizare. Beneficii: - pachet salarial complex; - bonuri de masa; - decontarea transportului. CV-urile se pot depune pe OLX sau pe Str. Beiusului, Nr.1 . Pentru detalii: sunati la numarul de telefon afisat.Companie lider pe piata din Romania angajeaza AMBALATORI. Responsabilitati: - setarea robotului de paletizare conform produselor care urmeaza sa fie ambalate; - etichetarea fiecarui palet inainte de infoliere; - participa impreuna cu mecanicii la repararea masinilor de sortare si a robotilor de paletizare. Beneficii: - pachet salarial complex; - bonuri de masa; - decontarea transportului. CV-urile se pot depune pe e-mail sau pe Str. Beiusului, Nr.1, Cluj-Napoca. Pentru detalii: sunati la numarul de telefon afisat.

Cerinte

- Persoana responsabila; - Disponibilitate de a lucra in schimburi: 12/24 - 12/48; - Persoana apta din punct de vedere medical pentru munca de noapte.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja