Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam ASISTENTI MEDICALI generalisti - absolventi, cupluri, cu sau fara experienta. Pentru cei care detin PIN sau in curs de obtinere avem oferte speciale: bonus de relocare, acomodare, transport. (pentru cei care nu au PIN se poate lucra ca si infirmier pana la obtinerea acestuia, aproximativ 3 luni). Salarii incepand cu 11 lire/ora - 15 lire/ora (3000 - 4000 de euro - in functie de orele lucrate). NU PERCEPEM COMISION Se lucreaza in spitale private si azile de batrani. (pentru spitale este necesara engleza la un nivel mai avansat si experienta/ practica)

Cerinte

Limba engleza mediu - conversational. Se lucreaza minim 36 - 40 de ore (+ ore suplimentare). Contract pe un an de zile cu posibilitate de prelungire. Documentele necesare: - buletin de identitate sau pasaport valabile pe cel putin sase luni - doua recomandari de la ultimul loc de munca sau de la profesorii de la scoala care sa contina e-mailul si nr de telefon al celui ce te recomanda - doua poze tip pasaport - carnet de conducere, daca este cazul - CV in format EUROPASS pe care sa treceti ID Skype (pentru interviu).

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

40 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja