Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca: • OPERATORI IN PRODUCTIE (operatori cuptor si prese, operator glazurare, etc.) • SORTATOARE SI GLAZURATOARE • CONTROLOR CALITATE -SORTARE • OPERATORI UTILAJE MOBILE ( motostivuitorist, volist) CE OFERIM • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Pachet salarial complex ( salar de incadrare si sporuri salariale); • Tichete de masa de 15 lei/zi; • Munca in schimburi sau in ture; • Bonus de productie; • Transport asigurat din zona Turda sau decontat din Cluj-Napoca; • Asistenta medicala gratuita si analize anuale; • Alte beneficii salariale. CUM AJUNGI LA NOI: - Poti suna la numărul de telefon afisat - Poti veni la sediul fabricii SANEX din str. Beiusului nr 1 ( langa Piata IRA) si completezi o cerere cu datele tale si noi te vom contacta imediat .

Cerinte

Pentru posturile de operator cautam persoane familiarizate cu mediul industrial sau in fabrica de productie. Pentru postul de controlor calitate dorim o persoana cu studii medii, familiarizata cu Excel/Word si care sa aiba experienta in control calitate. SANEX este un angajator stabil si responsabil care cauta persoane ce doresc sa intre si sa ramana in echipa noastra pe termen lung.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja