Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Societate comerciala –Snagov -angajam sot-sotie pt.menaj si administrare imobil (oferim locuinta de serviciu) , cu experienta, seriosi, muncitori, fara cazier judiciar,iubitori de animale pentru menaj birouri respectiv administrare locatie, aprovizionare, transport bunuri si persoane. Sotul trebuie sa posede carnet de conducator auto Asteptam CV-urile dumneavoastra

Cerinte

Angajam CUPLU menajera si persoana cu abilitati tehnice+permis auto Societate comerciala angajam sot-sotie (oferim si cazare la nevoie) pentru postul de menajera si administrator, cu experienta, seriosi, muncitori, fara cazier judiciar,iubitori de animale pentru menaj birouri respectiv administrare locatie, aprovizionare, transport bunuri si persoane. Asteptam CV-urile dumneavoastra.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai