Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal are experienta in vanzari , reparatii hardware/software si cunostinte despre telefoanele iPhone. Descrierea Job-ului: - Experienta minima - Atitudine pozitiva, atentie la detalii - Cunostinte hardware si software in domeniul telefoanelor mobile (DOAR iPhone) - Capacitate de lucru in echipa - Foarte bune abilitati de organizare si relationare cu clientul - Cunostinte folosire programe de facturare , gestionare , Office - Cunostinte limba engleza nivel conversational (b1) - Capacitate de analiza si diagnostica corespunzatoare problemelor tehnice - Cunostinte despre toate modelele de iPhone

Cerinte

Societatea comerciala IPHONE GSM SHOP S.R.L cu capital privat, ce comercializeaza telefoane accesorii exclusiv din gama iPhone-Apple si presteaza service de telefoane iPhone in Tg.Mures,angajeaza: -consilier vanzari produse Apple (Telefoane iPhone;Accesorii) . -tehnician GSM pentru telefoanele iPhone Responsabilitati: - Efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testareapost-reparatie a telefoanelor sosite in service - Ofera o foarte buna prezentare/recomndare asupra dispozitivelor - Testeaza intreaga functionalitate a produselor din punct de vedere calitativ si estetic - atingerea obiectivelor zilnice si lunare pe partea de consilier vanzari - contact direct cu clientii - telefonic si front-office Oferta (bonusuri, beneficii) Salariu motivant, oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic, intr-o firma moderna. DETALII TELEFONIC , CV PE EMAIL iphone_gsmshop yahoo com Punct de lucru PROMENADA MALL Program part-time/full time -flexibil

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai