Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ne mărim echipa !!! Suntem o firmă în dezvoltare,care ținem la calitatea lucrărilor pe care le executăm, serioși și promți pe cât posibil în relația cu clienții noștrii. Este un domeniu ce te atrage și dorești să înveți? Suntem dispuși să angajăm o persoană cu un minim de experiență dornică să învețe IPHONE GSM SHOP S.R.L angajeaza : -consilier vanzari produse Apple (Telefoane iPhone;Accesorii) . -tehnician GSM pentru telefoanele iPhone Cautam o persoana care locuieste in Tg Mures sociabila, corecta si punctuala. Experienta in vanzari este un plus dar nu este definitorie avand posibilitate de avansare Oferim salariu +bonusuri in functie de perfomante.. Program part-time/full time -flexibil PUNCT DE LUCRU : STAND PROMENADA MALL

Cerinte

Candidatul ideal: - cunostinte ale caracteristicilor produselor iPhone Apple (telefoane mobile, accesorii, etc.) - cunostinte si proceduri de service la produsele iPhone(experienta in domeniul GSM) - cunostinte de baza in domeniul IT(folosirea PC si a programelor) - prezenta agreabila, abilitati de comunicare, initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor - constatarea, diagnosticarea defectelor la produsele iPhone, montaj folii la telefoane ; - atingerea obiectivelor zilnice si lunare pe partea de consilier vanzari Asteptam CV-ul celor interesati sau un simplu apel convigator la numarul afisat in anunt. Ne puteți contacta telefonic sau online prin chat OLX sau email : iphone_gsmshop yahoo com

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai