Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie de asigurări ce se detașează de ceilalti competitori de pe piața de profil, prin inovație, profesionalism și o echipă stabilă. Compania iți oferă șansa libertății de acțiune, recunoaște și promovează spiritul de initiativă. Responsabilități: -se ocupă de activitatea de administrare a portofoliului pentru toate tipurile de asigurare -are posibilitatea de a dezvolta o echipă de agenți în administrare prin identificarea, contactarea directă și selecția acestora -caută soluții pentru dezvoltarea continuă a portofoliului de vânzari și maximizarea rezultatului -analizează piata asigurărilor și propune măsuri pentru marirea portofoliului de clienți și se implica direct in atingerea targhetelor propuse -consilierea clienților Oferta: -pachet salarial cu contract de muncă salar 2500 Ron -comision de succes pentru performanțe deosebite -carieră și succes pe termen mediu și lung în asigurări -cursuri de pregatire profesională -mediu de lucru bazat pe profesionalism și încredere

Cerinte

-experiența în domeniul asigurărilor de cel puțin 3 ani, atât asigurări de viață cât și non viață -absolvirea unui curs IMA deținerea unui cod RAF -dorința de implicare, initiativă -bune abilităti de comunicare, negociere

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja