Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru,lider global în serviciile de management al documentelor și de gestionare a proceselor de business: CUSTOMER CARE ASSISTANT Reponsabilități: Oferirea de asistenţă telefonică Gestionarea apelurilor telefonice Gestionarea mai multor activităţi în acelaşi timp ( accesarea softurilor specifice şi completarea de date în timpul conversaţiei cu clientul) Înregistrarea rezultatelor în baza de date Respectarea procedurilor interne ale companiei

Cerinte

Cunoaşterea limbii germane la un nivel avansat Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat reprezintă avantaj Experienţa în domeniu reprezintă avantaj Abilităţi dezvoltate de comunicare Comunicare de impact şi orientare spre soluţii Orientare către client Atitudine proactivă Beneficii: Pachet salarial format din parte fixa şi parte bonusantă în funcţie de rezultatele obţinute Posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei Trainning-uri periodice Asigurare de viaţă şi abonament medical Bonuri de masă Program de lucru flexibil

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja