Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti cauti un job cu program flexibil, care sa iti ofere posibilitatea de a-ti pune in practica abilitatile de comunicare si relationare? Esti o persoana activa si iti place sa intri periodic in contact cu oameni noi? Te asteptam sa te alaturi echipei noastre! Obiettivo Lavoro angajeaza pentru clientul sau, 10 persoane care sa ofere suport tehnic clientilor din zona telecom. Avantaje: - Mediu de lucru ultra modern, placut - Echipa tanara, entuziasta - Pachet salarial +tichete de masa + bonus aferent realizarilor - Contract nedeterminat Sediul companiei angajatoare se afla in Pipera.

Cerinte

Cerinte esentiale: - Minim diploma de bac - Comunicare dezvoltata - Atentie la detaliu - Fluenta in exprimare - Persoane istete - Seriozitate Se lucreaza full time (9 - 17.30; 12 - 21.00) sau part time (8 - 12.00; 18 - 20.00)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja