Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

GiGroup recruteaza Desenator Tehnic pentru una dintre cele mai importante companii internationale, ce activeaza in domeniul constructiilor! Descrierea jobului Responsabilitati: - Intocmirea studiilor tehnice aferente lucrarilor adjudicate: lucrari rezidentiale si nerezidentiale, civile si industrial, lucrari de infrastuctura, etc; - Supervizarea tehnica si asistenta montaj pentru lucrarile adjudicate; - Oferirea suportului tehnic clientilor companiei. Beneficii: - Pachet salarial atractiv, compus din 2.000 de lei – salariu lunar NET; - Asigurarea / Decontarea transportului; - Se ofera bonusuri in functie de performante, dupa primele 6 luni de zile. - Autoturism de seviciu, dupa o perioada de timp.

Cerinte

Cerinte: - Studii superioare in domeniul tehnic, minim student masterand; - Experienta in domeniul constructiilor – constituie avantaj; - Cunostinte AutoCAD, viziune in spatiu; - Abilitati numerice si de comunicare; - Abilitati de organizare si relationare inter si intradepartamantale. - Limba engleza – nivel mediu.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai