Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ELECTRICIAN – pentru Franta Pentru o firma care se ocupa cu montarea si intretinerea de ascensoare in Paris precum si cu renovarea si amenajarea de spatii comerciale, cinematografe, apartamente. CE TREBUIE SA FACA ? - montarea ascensoarelor; - intretinerea ascensoarelor; - colaborarea cu echipa, se va lucra in echipa cu alte persoane vorbitoare de limba romana.

Cerinte

CERINTE: - experienta in domeniu minim 5 ani (ELECTRIC); - experienta in montarea de ascensoare constituie un avantaj; - persoana dinamica, cu initiativa care sa stie sa rezolve singura sarcinile care i se dau. BENEFICII: - salar net: 1500 Euro; - cazare asigurata in aparatament ( bucatarie, baie, max. 2 persoane in camera ); - contract de munca. ALTE INFORMATII: - angajarea se face pe firma din Franta; - este de nevoie sa aveti pt angajare CI si copie legalizata si tradusa in franceza dupa certificatul de nastere; - transportul de la locul de munca la locul de cazare nu este asigurat ( max. 50 Euro abonament transport metro, autobus ); - transport din RO-FR si retur este suportat de catre angajat.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

3 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja