Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam FRIGOTEHNIST pentru o companie de agregate frigorifice ce isi desfasoara activitatea in Brasov. Responsabilitati: - Stabileşte necesarul de materiale (piese de schimb, AMC - uri şi echipamente specifice) şi se asigură de recepţionarea şi depozitarea acestora; - Diagnostichează deficienţele de funcţionare a instalaţiei frigorifice şi propune măsuri specifice pentru remedierea acestora; - Întocmeşte documentele specifice şi le păstrează în bune condiţii; - Realizează activităţi de întreţinerea curentă a instalaţiei frigorifice; - Pune sau scoate din funcţiune a instalaţia frigorifică în funcţie de datele identificate; - Remediază deficienţele uzuale ale instalaţiei frigorifice

Cerinte

Candidatul ideal: - persoana serioasa, punctuala - experienta pe un post similar de cel putin 3 ani - atentie distributiva Beneficii: - program de lucru lejer, de Luni - Vineri de la 7.30 - 16.30 - pachet salarial atractiv, negociabil - se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata - masa gratuita

4 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja