Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

• Analizeaza suprafata suport ce urmeaza sa fie placata si planifica activitatea • Calculeaza necesarul de materiale pentru realizarea lucrarii • Identifica materialele necesare • Daca stratul suport este placat, demonteaza placajele ceramice existente • Pregateste stratul suport, nivelandu-l si astupand rosturile • Pregateste placile ceramice, realizand contururi sau goluri pentru conducte • Prepara mortarul de fixare sau chiturile speciale • Monteaza placile ceramice conform proiectului si le fixeaza cu liant pe stratul suport • Intretine uneltele din dotare (ex. : dreptar, masina de taiat gresie si faianta, masina de gaurit placi etc.)

Cerinte

Cerinte: • Experienta minim 3 ani • Aspect fizic ingrijit • Cunostinte de citire planuri tehnice • Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu • Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania • Persoana foarte serioasa si responsabila Beneficii : • In schimbul serviciilor prestate oferim: • Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere • Cazare in spatii mobilate si utilate • Asigurare medicala internationala gratuita • Posibilitatea unui contract pe termen lung • Suport pe toata perioda detasarii. • Profesionalism, siguranta si respect. Persoanele interesate ne pot contacta pe adresa de e-mail recrutare(at)stafftemp.ro

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai