Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Absolute Jobs recruteaza FRIGOTEHNIST, pentru clientul sau din Belgia, companie din industria sistemelor de racire/ventilatii. Responsabilitati: - executarea lucrarilor de montare, intretinere si reparatii ale instalatiilor frigorifice si ale sistemelor de ventilatii; - verificarea, diagnosticarea si repararea echipamentelor; - intretinerea curenta, punerea/scoaterea in/din functiune, diagnosticarea deficientelor de functionare, remedierea defectiunilor uzuale;

Cerinte

Cerinte : - experienta de minim 3 ani in domeniu; - vorbirea lb. engleze la nivel conversational; - disponibilitate pentru o perioada indelungata; - permis de conducere categoria B; Oferta: - contract de munca direct in Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetatean belgian (alocatie pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanta, etc.) - salariu motivant;

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai