Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A&M West Jobs – agenție de resurse umane, asistă o companie de frig industrial și comercial, din Timisoara, specializată în proiectarea, instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor frigorifice, în procesul de recrutare și selecție pentru poziția de Specialist FRIGOTEHNIST cu experiență în domeniu pentru instalații, reparații - montare vitrine frigorifice, sisteme frigorifice complete și instalații de climatizare. Descrierea jobului: Asigură montaj și service pentru instalațiile, echipamentele frigorifice și de climatizare. Întreținerea curentă, punerea / scoaterea în / din funcțiune, diagnosticarea deficiențelor de funcționare, remedierea defecțiunilor uzuale, supravegherea instalațiilor frigorifice si de climatizare .

Cerinte

Candidatul ideal: • EXPERIENȚĂ în domeniu OBLIGATORIE, • Autorizat AGFR, • Bun organizator, cinstit și corect, • Permis de conducere categoria B, • Studii : profesionale / liceale/ postliceale terminate, • Cunoștințe de limba engleză – constituie un avantaj, • Atitudine pozitivă, spirit de echipă, • Cunoștințe în operare PC – constituie un avantaj, • Dispus la deplasări, muncă pe șantier, • Rezistent la stres, • Fără cazier.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja