Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Angajam GESTIONAR DEPOZIT /Cluj Responsabilităţi • Asigura suport pentru personalul de la vanzari • Raspunde de gestiunea marfii (intrari, iesiri) • Verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii • Descarca si incarca marfa din/in mijloacele de transport • Pregateste comenzile pentru livrare conform documentelor • Pastrarea ordinii si curateniei in depozit • Depoziteaza produsele in functie de sortiment si lot de fabricatie • Semnaleaza persoanelor responsabile despre produsele cu termen scurt de valabilitate, produsele deteriorate Cerinţe • Persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa • Disponibilitate la efort fizic mediu • Atentie la detalii (diferentierea sortimentelor) • Studii medii (liceu sau profesionala) • Experienta (cel putin 3 luni) intr-un depozit • Cunoştintele PC -nivel minim • Rezistenta la stres • Cunostinte limba italiana - nivel mediu Beneficii • Se ofera salariu motivant • Oportumitatea de a lucra intr-un mediu placut • Posibilitatea de a avansa

Cerinte

• Persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa • Disponibilitate la efort fizic mediu • Atentie la detalii (diferentierea sortimentelor) • Studii medii (liceu sau profesionala) • Experienta (cel putin 3 luni) intr-un depozit • Cunoştintele PC -nivel minim • Rezistenta la stres • Cunostinte limba italiana - nivel mediu

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai