Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam GRAFICIAN – Full Time sau Part Time (min 3 ore pe zi) cu contract si carte de munca Domeniu de activitate: – Realizarea grafica de materiale promotionale: prelucrare etichete, bannere publicitare pt mediul online, prelucrare layout-uri, imagini design promotional; – Propunerea de solutii grafice

Cerinte

– Cunostinte avansate: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign – Originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea de a respecta termene limita; – Candidatul trebuie sa aiba simt artistic, notiuni de compozitie, cromatica si creativitate, conceptie, echilibru si experienta de minim 3 ani in domeniu. – Reprezinta un avantaj experienta in grafica publicitara Vor fi contactati doar angajatii care corespund cerintelor mentionate mai sus. Pentru ocuparea acestui post se va solicita un test concludent. Selectia se va face pe baza de portofoliu care se trimite impreuna cu CV-ul la adresa de e-mail: promo*romtehnochim*ro

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja