Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

• Receptia si verificarea marfii sosita in depozit in baza documentelor aferente • Aranjarea marfii pe rafturi conform specificatiilor logistice • Pregateste si lanseaza comenzile la furnizor pentru asigurarea unui stoc de marfa minim • Organizeaza livrarile de marfa • Efectueaza inventarelor periodice si raporteaza eventualele discrepante

Cerinte

• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii • Atitudine pozitiva cu bune abilitati de comunicare • Capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa • Fire organizata si responsabila • Experienta in organizare si coordonare activitati depozit constituie avantaj Oferim: • Program de lucru : L-V 08:30-17:30 • Conditii de munca corespunzatoare si stabilitate profesionala • Posibilitati reale de dezvoltare profesionala • Salariu atractiv fix plus bonuri de masa • Asiguram transport sau decont pentru masina personala (dupa caz) • Posibilitatea scolarizari in tara si/sau in strainatate • Mediu de lucru placut si dinamic • Plata orelor suplimentare (daca este cazul) Persoanele interesate care se regasesc in cerintele postului pot suna direct la numarul afisat pentru informatii suplimentare, persoana contact Catalina Agafitei.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai