Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Suntem in cautarea unui grafician/operator DTP care sa aiba, preferabil, si experienta in productia publicitara. Va rugam sa aplicati la acest post doar daca indepliniti urmatoarele conditii: - sunteti interesati de o colaborare de lunga durata cu firma noastra - va puteti prezenta la interviu in Timisoara - sunteti disponibil pentru angajare in maximum 15 zile Beneficii Oferite: Pachet salarial atractiv. In functie de rezultate, se acorda bonusuri. Descrierea firmei: Tipar si productie publicitara, agentie de publicitate full-service. Cei interesati sunt rugati sa ne trimita cv-ul la adresa de e-mail de pe pagina noastra. Cei selectati vor fi contactati de catre noi in vederea stabilirii unei intalniri pentru interviu.

Cerinte

Se solicita cunoasterea foarte buna a programelor Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDraw (nivel mediu) - conostinte de prepress, realizare de montaje tipografice - abilitati de creatie, realizare machete grafice, separatii de culori - disponibilitatea la program de lucru prelungit - constituie un avanataj experienta in domeniul tipografic. - se solicita cunoasterea principiilor de functionare a utilajelor poligrafice - experienta in aplicarea de autocolante, colantari vitrine, autoturisme - finisaje materiale publicitare - montaje publicitare - utilizare printer de mari dimensiuni - Cunostinte teoretice si indemanare practica in realizarea produselor publicitare - responsabilitate - spirit creativ - capacitate de organizare a muncii proprii, de a lucra in conditii de stres, cu respectarea termenelor limita - abilitati organizatorice - experienta in domeniul prepress si in colaborarea cu tipografiile constituie un avantaj - cunoastere reguli, standarde si tipare de design - experienta in separatia de culoare pentru tipar offset (cunostinte in lucrul cu culori speciale, trapping, overprint etc.) - capacitate de a lucra la mai multe proiecte simultan - originalitate, simt estetic - viteza de lucru - cunostinte DTP - Disponibilitate pentru program prelungit (ore suplimentare in functie de comenzi/montaje) - Disponibilitate pentru deplasari - Flexibilitate - Atitudine pozitiva - Spirit de initiativa - Permis auto categoria B (constituie avantaj , nu este o cerinta eliminatorie) Pentru ocuparea acestui post va fi nevoie din partea solicitantului de probe de lucru.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai