Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania Britanica LeTemp Recruitment angajeaza urgent Ingriitoare la Azilul Barton Place in Devon, Anglia. Este nevoie de o persoana cu experienta in ingrijirea persoanelor cu dementa. Se ofera salarizare indepand de la 7.20lire/ora, 36 ore pe saptamana, cu posibilitate de ore suplimentare. Cazarea se face in incinta Azilului! Cerinte: limba engleza nivel mediu, avantaj persoanele ce detin permis de conducere. Plecarile sunt imediate, doar persoanele cu toate actele pt UK Police check vor fi acceptate: buletin, pasaport, permis de conducere, cazier, certificat de nastere si extras de cont Ro. Selectia candidatilor se face pe baza CV-urile trimise, astfel ca nu lasati nr de telefon, trimiteti CV'urile actualizate!

Cerinte

Permis de conducere categoria B Conditie obligatorie si eliminatorie: Limba Engleza cel putin nivel mediu Persoana rabdatoare, prietenoasa, dornica de a invata lucruri noi, responsaabila si adaptabila

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja