Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Quanta Resurse Umane angajeaza un Instalator cunoscator de limba italiana, pentru lucrari atat civile cat si industriale. Pozitia presupune desfasurarea activitatii la sediul clientilor grupului: spitale, centre comerciale, hoteluri si restaurante, locatii in care se solicita deplasarea cu autovehiculele societatii (necesara posesia permisului de conducere categoria B). Se solicita experienta in instalarea obiectelor sanitare, instalatii de alimentare cu apa si contoare de drenare a apei. Contractul de munca se incheie pe perioada nedeterminata (incluzand cu o perioada de proba de 3 luni) si se supune legislatie romanesti. Venitul lunar (salariu + diurna) oferit de angajator este de 5.000 lei. Transportul si cazarea sunt asigurate de angajator.

Cerinte

Permis de conducere categoria B; Cunostinte de limba engleza nivel avansat, cunoasterea limbii italiene reprezinta avantaj; Se solicita disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate; Se solicita disponibilitate pentru ture de noapte si de week-end, perioade de lucru ce vor fi platite dublu.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja