Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam MANAGER DE HOTEL. Hotelul este construit in zona Colentina. Cu o arhitectura moderna de ultima generatie, el pune la dispozitie 63 de camere spatioase, confortabile si elegant mobilate in stil occidental. Profesionalismul personalului si calitatea serviciilor ofera oaspetilor momente de neuitat. Responsabilitati: - Evidenta bugetului si asigurarea profitului; - Mentinerea legaturii cu diferite sectii pentru bunul demers al activitatilor; - Participarea la intocmirea bugetului si restructurarea lor atunci cand este cazul; - Recrutarea si oferirea de treninguri pentru noi angajati daca este cazul - Alocarea de obiective agentilor si urmarirea acestora dupa un anumit standard - Monitorizarea stocului

Cerinte

Candidatul ideal: - are experienta de cel putin doi ani pe un post similar - este o persoana serioasa, calculata - rezistenta la stres - are abilitati de lider Beneficii: - mediu de lucru stabil, - contract de munca pe perioada nedeterminata - pachet salarial atractiv

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja