Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Recrutam Manipulant marfa depozit pentru clientul nostru, depozit de logistica Km 23 (se asigura transport de la metrou Pacii si Preciziei - 10 km pe autostrada - 15 minute). Activitatea presupune incarcare, descarcare, manipularea marfurilor in depozit. Se lucreaza Full - time 8h/ zi, de Luni pana Vineri in schimburi 6:00-14:30/ 14:00 - 22:30/ 22:00 - 6:30 (L-V) Salariul este de 1000 lei net la care se adauga din a 2 a luna tichete de masa. Contractul se incheie pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire si preluare. Cerinte - organizare si responsabilitate; - seriozitate; - disciplina; - atestat ISCIR (avantaj); - disponibilitate de a lucra in acest interval orar; - persoana sa nu aiba rau de inaltime; - experienta de lucru cu liza si transpaleta.

Cerinte

Cerinte - organizare si responsabilitate; - seriozitate; - disciplina; - atestat ISCIR (avantaj); - disponibilitate de a lucra in acest interval orar; - persoana sa nu aiba rau de inaltime; - experienta de lucru cu liza si transpaleta.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai